Skąd się biorą kłopoty z erekcją?

problemy-z-potencja-7-przyczyn-problemu-z-potencja
Według statystyk problem ze wzwodem pojawia się raz na 5 stosunków, tym samym można przyjąć, że może się to zdarzyć przynajmniej raz w życiu każdego mężczyzny. Jak wiadomo podstawy braku erekcji są bardzo zróżnicowane, inne w przypadku facetów w wieku lat 20, a inne u 60-latka.
Erekcja pojawia się w chwili wzbudzenia ośrodka erekcji, który znajduje się w rdzeniu kręgowym. Prącie napełnia się krwią, pojawia się erekcja. Kłopot ze wzwodem ma miejsce, kiedy wzwód nie następuje wcale albo nie utrzymuje się na tyle długo, by dało się odbyć zwykły stosunek. Można mówić o rzeczywistym problemie ze wzwodem, gdy problem występuje co najmniej w 3/4 przypadków i trwa to przez długi okres. Jednorazowa niedyspozycja nie musi wskazywać na problemy z potencją. Niżej prezentujemy najważniejsze powody kłopotów z potencją.
1.Zdenerwowanie i brak wypoczynku. W sytuacji, kiedy spędzamy dużą część dnia podczas pracy i żyjemy tylko i wyłącznie pracą, po skończonym dniu możemy nie mieć siły oraz chęci na seks. Należy wtedy zadbać o unikanie sytuacji stresowych, relaks kamagra tanio oraz normalne podejście do pracy.
2.Brak drożności naczyń krwionośnych. Jeśli w naczyniach krwionośnych zaczynają tworzyć się blaszki miażdżycowe, krew musi przeciskać się przez tętnice z większym trudem. Może to powodować zbyt mały napływ krwi do prącia i brak lub niepełny wzwód.
3.Papierosy. Z analiz wykonanych przez ekspertów jasno wynika, że palenie pojedynczej paczki dziennie aż u 75% badanych doprowadza do impotencji. Oprócz problemów z potencją papierosy wpływają na mniejszą produkcję plemników, a także ich gorszą ruchliwość.

tekst dostepny na stronie tania levitra