Sposoby na silniejszy wzwód

avatar_99_page

O ile zależy ci na silniejszej erekcji, musisz systematycznie ćwiczyć

Spaceruj i podskakuj zamiast pchać się do taksówki

Jeżeli zależy ci na twardszej erekcji, powinieneś regularnie ćwiczyć. Wzmocnienie ogólnego stanu twojego zdrowia i formy wpłynie zdecydowanie pozytywnie na stan zdrowia twojego penisa. Eksperymenty dowodzą, że faceci, którzy przechodzą codziennie trzy kilometry, mają pięćdziesiąt procent mniej problemów ze wzwodem w porównaniu tania levitra do mężczyzn, którzy praktykują siedzący tryb życia. Zawężanie się tętnic jest jedną z głównych przyczyn zaniku wzwodu. Tętnice funkcjonują na najlepszym poziomie jedynie wtedy, gdy się regularnie ćwiczy. Nie trzeba na starcie robić wszystkich skomplikowanych ćwiczeń członka, aby pomóc mu pozostawać w erekcji jak najdłużej. Niezmiernie proste ćwiczenie, jak przechadzka w miejsce zamawiania taksówki na krótkie dystanse już wystarczą, aby otrzymać wyraźną różnicę szybko i w nieskomplikowany sposób. Innymi słowy, żeby kogoś przelecieć, najpierw przeleć się do pracy.

Jak pomaga ziewanie?

Gdy ziewasz, to naprawdę możesz mieć erekcję. Bierze się to stąd, iż zarówno ziewanie jak i erekcja są wynikiem istnienia nietrwałego, jednak niezmiernie aktywnego biologicznie związku chemicznego, nazywanego tlenkiem azotu. Gdy związek ten zostanie już uwolniony w mózgu, ma poniekąd przed sobą dwie drogi: może przemieścić się do ust albo do penisa. Nigdy nie czułeś małego drżenia tam na dole w trakcie ziewania? Jest to rezultat tego, że tlenek azotu przemieścił się zarówno do ust jak i twoich okolic między nogami. Pamiętaj w takim przypadku o częstym ziewaniu oraz wyzwalaniu więcej tlenku azotu dla mocniejszych erekcji. Tylko uważaj z tym ziewaniem w miejscu pracy, bo cię uznają za lesera.

Dobrze się wysypiaj

Po stosunku twój członek jest z reguły zmęczony. Musi zregenerować siły. Z tej przyczyny szalenie ważne jest, abyś zażył tyle snu, ile tylko możesz. Podczas odpowiedniego snu zdrowy mężczyzna zaznaje pięciu-sześciu wzwodów, ale niekoniecznie jest to okoliczność do wykorzystania z partnerką. W ten sposób twoje ciało raportuje ci, iż twój członek jest kamagra tanio zdrowy oraz przygotowany do ponownego użycia. Twój penis “ładuje się” podczas snu. A więc dla twardej i zdrowej erekcji, zdrowy i długi sen jest bardzo ważny.