Vivese Senso Duo Oil 2 – Masz dosyć tego, iż każdego dnia Twoja fryzura jest coraz mniej atrakcyjna? Koniec z wypadaniem włosów!

Vivese Senso Duo Oil 2 własną skuteczność bierze prosto z natury – moc naturalnych olejków roślinnych i dobrodziejstwo powstające z sporych elementów wzmacniających, jakie dostają się w tym serum sprawiają, iż zaraz po pierwszej aplikacji widać i czuć różnicę. To niesamowita formuła, która składa się nie wyłącznie na okazjonalnym upiększeniu fryzury, ale odżywia całą budowę włosów – z ich mieszków począwszy.

Vivese Senso Duo Oil 2 – unikatowy skład w normalnych proporcjach:

* Tarczyca bajkalska – poprawia mikrokrążenie skóry głowy, odżywia mieszki włosowe.

* Arginina – stymuluje produkcję keratyny, odpowiedzialnej za porost włosów.

* Kofeina – wstrzymuje przesadne wytwarzanie aktywnej formy testosteronu, pobudza cebulki.

* Wyciąg z kamelii – poprawia budowę włosa zamykając jego łuski.

* Olej kokosowy – ogranicza rozchwianie korzenia włosa, redukując podatność na wypadanie.

To przecież ciągle niepełna lista elementów spotykających się w Vivese Senso Duo Oil 2 i powiązanych z nimi korzyści. Soki z kiełków soi oraz pszenicy odżywiają, wyciąg z nasion róży doprowadza do twarzy głowy naturalnych przeciwutleniaczy, zaś obecność witamin A, C oraz E efektywnie ochrania włosy przed negatywnym wpływem wolnych rodników. Skuteczność Vivese Senso Duo Oil 2 jest udokumentowana niezliczonymi badaniami, co ma niezbyty dowód że warto wykorzystać z plusów tego preparatu osobiście.

Vivese Senso

Pro Engine Ultra

RevitalumMindPlus

Vivese Senso-Duo Shampoo